APIE ASOCIACIJĄ „KŪRĖJŲ MEISTRŲ RESPUBLIKA“

Asociacija „Kūrėjų meistrų respublika“ susikūrė tam, kad į vieną būrį suvienytų Lietuvos kuriančius, gaminančius ir iš savo kūrybos gyvenančius, Lietuvos ir užsienio mugėse prekiaujančius meistrus. Tam, kad Lietuvos meistrai mugėse atsilaikytų prieš įvežtinių prekių ir svetimų gaminių perpardavinėtojus. Tam, kad mugių lankytojai galėtų atskirti tikrus meistrus nuo tų, kurie prekiauja ne savo darbais. Tam, kad Lietuvos mugės netaptų paprasčiausiais turgais. Tam, kad tikras meistras susigrąžintų gerą vardą.Tam, kad organizatoriai žinotų, jog po Kūrėjų – Meistrų vėliava susibūrę meistrai visada bus mugės puošmena ir orginalumo garantas. Tik taip mes galime išsaugoti gražias mugių tradicijas ir nesileisti būti išstumiami atvežtinėmis prekėmis prekiaujančių prekeivių.

Lietuvos mugėse pirmenybę visada turi Tautinio paveldo sertifikuoti meistrai ir tautodailininkai. Niekam ne paslaptis, kad tiek tarp vienų, tiek tarp kitų yra tokių, kurie susigundo lengvesniu uždarbiu ir pradeda prekiauti ne savo darbais, o dar liūdniau, kad ir įvežtiniais… Jie, turėdami pirmenybę, visada gauna geriausias vietas Lietuvos mugėse, o saviti meistrai ir – visiškas absurdas – profesionalūs dailininkai, meno kūrėjo statusą turintys menininkai, nustumiami į mugių pakraščius. Ar tai yra normalu? Tikrai ne.

Asociacijos “Kūrėjų meistrų respublika” tikslas, kad žmonės, pamatę Kūrėjų – Meistrų vėliavą mugėje, būtų tikri, jog nenusipirks įvežtinės prekės, kad nenusipirks svetimo meistro sukurto kūrinio, pagaminto gaminio.

Tarp mūsų yra ir profesionalių dailininkų, aukštųjų meno mokyklų absolventų, Meno kūrėjo statusą turinčių žmonių, Tautinio paveldo sertifikato turėtojų, Tautodailininkų sąjungai priklausančiųjų ir tiesiog orginaliai kuriančių, savo darbą mylinčių meistrų. Mus vienija vienas bruožas – mes gyvename tuo, ką kuriame, ką dirbame. Po 50 metų mūsų darbai taps Tautiniu paveldu.

Mes nesakome, kad visi tikri meistrai yra tiktai mūsų Asociacijoje. Bet sakome, kad visi mūsų Asociacijoje esantys meistrai yra tikri.

 

Šiame puslapyje rasite tik Asociacijos “Kūrėjų meistrų respublika” meistrų kontaktinius duomenis ir po kelias nuotraukas. Jei norite pasižiūrėti daugiau mūsų meistrų darbų nuotraukų, užsukite į mūsų Facebook puslapį.

https://www.facebook.com/asociacijakurejumeistrurespublika

Jeigu Jums įdomu, nuo ko ir kaip viskas prasidėjo, pažiūrėkite šį trumpą video:

https://www.youtube.com/watch…


MES KURIAME JUMS!